Продавець Інтернет-магазин АкваАрт розвиває свій бізнес на Prom.ua 9 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
4663 відгуків
+380 (66) 215-85-68
+380 (68) 215-85-68
+380 (93) 215-85-68
Інтернет-магазин АкваАрт

Глибинні насоси Водолій

Глибинний насос ВОДОЛІЙ БЦПЕ призначений для подачі води з свердловин, колодязів, резервуарів і відкритих водойм для водопостачання, автоматичного водопостачання та поливу.

Глибинний насос складається з однофазного електродвигуна і багатоступінчастої насосної частини, виконаних у вигляді моноблока, а також виносної конденсаторної коробки, закріпленої на шнурі живлення з вилкою. У двигун глибинного насоса вбудовано теплове реле німецької фірми Thermik, що ефективно захищає двигун від перегріву.

Багатоступінчастий глибинний насос ВОДОЛІЙ призначений для подачі води в побутових умовах зі свердловин внутрішнім діаметром 110 мм і більше. Також може використовуватися для подачі води з шахтних колодязів, резервуарів і відкритих водойм для поливу садів і городів.

З'єднання глибинного насоса з мережею живлення здійснюється за допомогою кабелю з вилкою, що має заземлюючий контакт розетки. Глибинний насос ВДОЛЕЙ БЦПЕ якісно працюють тільки при повному зануренні всього корпусу в середовище. При грамотному підборі глибинного насоса ВОДОЛІЙ БЦПЕ і подальшої правильної експлуатації загальна напрацювання до заміни ― до 10 років.

Не допускається перекачування забруднених, лужних і кислотних рідин і розчинів. Вода не повинна містити піску і інших видимих механічних домішок.

Конструктивні характеристики: виносна конденсаторна коробка электорнасоса призначена для експлуатації під навісом, так і в приміщенні, за ступенем захисту від вологи електорнасоса відноситься до класу I ДСТУ ІЕС 60335-2-41 IP68 і повинен працювати повністю зануреним у воду, при цьому відстань від дна свердловини до насоса має бути не менше 0,4 м.

Электорнасос складається з однофазного двигуна змінного струму і багатоступінчастої насосної частини, які виготовлені з моноблока, виносний конденсаторної коробки, закріпленої на шнурі живлення з вилкою. Електродвигун складається з ротора, статора, шарикопідшипників і заповнений екологічно чистим маслом.

Насосна частина складається з корпусу, в якому знаходиться приводний вал, робочі колеса, лопаткові відводи, направляючі кільця. В обмотку електронасоса вбудовано теплове реле, яке ефективно захищає електронасос при критичних режимах роботи.

Глибинні насоси торгової марки "Водолій" збираються на основі циліндричного корпусу з нержавіючої сталі. Сам корпус розділений на дві зони – моторний і насосний відсіки. При цьому моторна частина розташовується внизу, а насосна вгорі (за напрямом занурення насоса).

Саме так скомпоновані обидві різновиди насосів Водолій – і відцентрова і вібраційна. Але начинка і характеристики цих агрегатів, все ж, відрізняються один від одного, незважаючи на подібну схему складання насоса. Тому далі по тексту ми розглянемо ці агрегати окремо.

Крутний момент від електродвигуна, що монтується в моторному відсіку, передається на лопаті крильчатки відцентрової моделі насоса за допомогою вала, пропущеного крізь ущільнена отвір в перегородці між відсіками. При цьому глибинний насос Водолій – відцентровий, погружного типу – управляється і виносним пультом і блоком автоматичного контролю, що відключає пристрій при нештатних ситуаціях. Причому блок розроблений німецькою компанією Thermik і поставляється виробнику в готовому вигляді.

Діаметр корпусу відцентрового насоса дорівнює 105 міліметрів. При цьому свердловинний насос Водолій БЦПЕ має досить значною продуктивністю.

Конструктивні характеристики: виносна конденсаторна коробка электорнасоса призначена для експлуатації під навісом, так і в приміщенні, за ступенем захисту від вологи електорнасоса відноситься до класу I ДСТУ ІЕС 60335-2-41 IP68 і повинен працювати повністю зануреним у воду, при цьому відстань від дна свердловини до насоса має бути не менше 0,4 м.

Электорнасос складається з однофазного двигуна змінного струму і багатоступінчастої насосної частини, які виготовлені з моноблока, виносний конденсаторної коробки, закріпленої на шнурі живлення з вилкою. Електродвигун складається з ротора, статора, шарикопідшипників і заповнений екологічно чистим маслом.

Насосна частина складається з корпусу, в якому знаходиться приводний вал, робочі колеса, лопаткові відводи, направляючі кільця. В обмотку електронасоса вбудовано теплове реле, яке ефективно захищає електронасос при критичних режимах роботи.

Глибинні насоси торгової марки "Водолій" збираються на основі циліндричного корпусу з нержавіючої сталі. Сам корпус розділений на дві зони – моторний і насосний відсіки. При цьому моторна частина розташовується внизу, а насосна вгорі (за напрямом занурення насоса).

Именно так скомпонованы обе разновидности насосов Водолей – и центробежная и вибрационная. Но начинка и характеристики этих агрегатов, все же, отличаются друг от друга, несмотря на сходную схему сборки насоса. Поэтому далее по тексту мы рассмотрим эти агрегаты по отдельности.

Крутний момент від електродвигуна, що монтується в моторному відсіку, передається на лопаті крильчатки відцентрової моделі насоса за допомогою вала, пропущеного крізь ущільнена отвір в перегородці між відсіками. При цьому глибинний насос Водолій – відцентровий, погружного типу – управляється і виносним пультом і блоком автоматичного контролю, що відключає пристрій при нештатних ситуаціях. Причем блок разработан немецкой компанией Thermik и поставляется производителю в готовом виде.

Диаметр корпуса центробежного насоса равен 105 миллиметрам. При этом скважинный насос Водолей БЦПЭ обладает весьма внушительной производительностью.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner