Кошик
2565 відгуків
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+38 (066) 215-85-68
+38 (068) 215-85-68
+38 (093) 215-85-68
Интернет -магазин АкваАрт

Шафи колекторні

Шафа колекторний призначений для установки в ньому колектора систем водопостачання та опалення або колектора для теплої підлоги. В порожнині колекторного шафи можна встановлювати не тільки колектори, але й прилади визначають витрата холодної та гарячої води, різну запірну арматуру, а також прилади враховують витрату теплової енергії. Колекторний шафа можна кріпити до підлоги і стіни.

В зависимости от способа монтажа шкафы коллекторные бывают двух видов: настенные и встроенные. Это дает возможность монтировать их в специальные проемы. У встроенных шкафов окрашивается только передняя панель, задняя монтажная рама оцинкованная.

На дверцах  коллекторный шкаф имеет замок, который предупреждает несанкционированный взлом и проникновение к оборудованию, находящемуся внутри шкафа.

Шафи колекторні легко встановлюються в ніші або пристінне простір. Колекторні блоки являють собою систему колекторів (подаючий і зворотний колектори), регулюючі клапани з расходометрами, автоматичні повітровідвідники, запірні клапани, дренажні клапани та кріпильні кронштейни. Колекторні шафи можуть використовуватися для установки систем радіаторного і підлогового опалення з водою або водно-гліколевої сумішшю в якості теплоносія.