
Труба каналізаційна 110х2000 ПП
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13325
12 830,78 ₴
Показати оптові ціни- +380 (68) 215-85-68Денис
- +380 (93) 215-85-68Денис
ТОВ «Інтерпласт» - виробник пластикових труб і фітингів для систем внутрішньої та зовнішньої каналізації. Головна мета підприємства-це виробництво широкого асортименту труб та фітингів для внутрішніх каналізаційних систем з поліпропілену діаметром 32, 40, 50, 110 мм. і зовнішніх 110 мм. з гарантією високої якості та відповідністю європейським стандартам.
Завдяки застосуванню у виробництві виключно первинного поліпропілену відомих виробників, наша продукція витримує короткочасно температури до 80 С, відрізняється тривалим терміном служби -до 50 років, низькою вартістю монтажу і експлуатаційних витрат, стійкістю до багатьох хімічних речовин.
Зараз продукція ТОВ «Інтерпласт» успішно використовується в будівництві на всій території України, а також у Росії, Білорусії і Молдові.
З моменту початку своєї діяльності, травня 2000 року, підприємство пройшло кілька етапів технологічного розвитку. Починали з простих, не автоматичних, прес-форм та вживаного німецького обладнання. У 2004 році побудували нові виробничі і складські приміщення, збільшили парк автотранспорту. У 2008 році було придбано і введено в експлуатацію нова комплексна екструзійна лінія для виробництва труб («Cincinnati extrusion» (Австрія) і «Sica» (Італія). Это оборудование отличается низким энергопотреблением, высокой производительностью и стабильным качеством выпускаемой продукции. Вышеописанные характеристики линии и оригинальная упаковка труб (в кассетах) позволила максимально гибко и в кратчайшие сроки удовлетворять потребности клиентов, тем самым занять свое место на рынках Украины и стран СНГ. В 2014 году введен в эксплуатацию новый ко-экструдер «Cincinnati extrusion» (Австрия), что позволило удовлетворить пожелания клиентов и приступить к производству двухслойной трубы для внутренней и наружной канализации. На протязі всього терміну роботи підприємства, ми оновлюємо і нарощуємо парк верстатів, робимо заміну застарілого обладнання на нове більш високотехнологічне і економічне, автоматизуємо процеси лиття (високошвидкісні автоматичні прес-форми, способи подачі, дозування і змішування сировини, пакування і складування продукції, підвищуємо кваліфікацію робітників.
Продукція фірми включає в себе широкий перелік виробів діаметром від 32 до 110 мм білого, сірого і помаранчевого кольорів.
При виробництві фасонних частин і труб застосовується виключно первинний поліпропілен відомих виробників (Natpet, Базель). Фасонні вироби і труби з поліпропілену відрізняються стійкістю до короткочасного впливу високої (до 90 С) і низької температури, терміном служби до 50 років, низькою вартістю монтажу і експлуатаційних витрат, стійкістю до багатьох хімічних речовин (органічних і неорганічних). Изделия не подвержены коррозии, не требуют покраски, не выделяют вредных веществ ни при монтаже трубопровода, ни при его эксплуатации, проход не зарастает известковыми отложениями ввиду гладкой внутренней поверхности, а небольшой вес облегчает транспортировку и монтаж.
Химическая стойкость канализационных труб из полипропилена
| Химикат | Концентрация, % | 20°С | 60°С | 100°С |
|---|---|---|---|---|
| Ацетон | 100 | С | Ус |
|
| Анилин | 100 | С | Ус |
|
| Бутан, жидкий | 100 | С |
|
|
| Бутан, газообразный | 100 | С | С |
|
| Хлорид кальция | Стандарт | З | З | З |
| Нітрат кальцію | Стандарт | З | З |
|
| Хлор рідкий | 100 | Н |
|
|
| Газоподібний Хлор, сирий | 10 | Ус |
|
|
| Хлороформ | 100 | Ус |
|
|
| Триоксид хрому | Стандарт | З | Н |
|
| Гліцерин | 100 | З | З |
|
| Гліколь | 100 | З | З |
|
| Гексан | 100 | З | Ус |
|
З-стійок, Ус - умовно стійок, Н - не стійкий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Інтерпласт |
| Країна виробник | Україна |
| Внутрішній діаметр | 104.6 мм |
| Гарантійний термін | 2 років |
| Зовнішній діаметр | 110 мм |
| Область застосування труби | Для каналізації |
| Перетин труби | Кругле |
| Товщина стінки труби | 2.7 мм |
| Колір | Сірий |
- Ціна: 12 830,78 ₴






